Євро-2024: кривава трагедія у Брюсселі та інші події дня

Джерело: Євро 2024

Збірна Нідерландів вирвала перемогу у ключовому матчі з греками у боротьбі за путівку на Євро-2024. Гості, яким перемога була вкрай потрібна, створювали більше гостроти біля воріт суперника. Але забити змогли лише у компенсований час. Пенальті реалізував Вірджіл ван Дейк – 1:0. Завдяки цій перемозі збірна Нідерландів наздогнала греків у турнірній таблиці та має в запасі один матч.

У групі F став відомим ще один учасник фінального турніру Євро-2024. Ним стала збірна Австрії, яка завдяки перемозі в Баку стала недосяжною для шведів. Автором єдиного м'яча у цьому матчі став Марсель Забітцер, який реалізував пенальті на початку другого тайму.

Інша зустріч у цій групі здобула трагічний бекграунд. У перерві матчу Бельгія – Швеція стало відомо, що терорист застрелив у центрі Брюсселя двох шведських уболівальників. Пізніше з'явився його відеозвернення, в якому він представився членом ІГІЛ і заявив, що мститься за мусульман. Футболісти відмовилися після перерви виходити на поле, матч було скасовано. А питання безпеки знову виходять на перший план. І не лише на футболі.

У групі J дуже важливу перемогу здобула збірна Словаччини, яка обіграла у гостях свого основного конкурента – збірну Люксембургу. Тут також усе вирішив єдиний гол, який дозволили словакам відірватися від переслідувачів на п'ять очок. Поки що це не гарантує збірній Словаччини путівку на Євро-2024, але в двох матчах, що залишилися, команді достатньо набрати одне очко.

І, зрозуміло, не залишимо без уваги матч Боснії та Португалії, в якому гості ще в першому таймі просто знищили свого суперника. Кріштіану Роналду відзначився дублем і тепер на його рахунку 127 голів за збірну Португалії.

Такий був черговий день відбіркового турніру Євро-2024. Перемоги та трагедії. І не лише на футбольному полі. Бережіть себе і підтримайте нас, поставивши вподобайку цьому відео та підписавшись на terrikon.com на Youtube.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Ігровий день : 2023-10-16

Не дограно

Бельгія - Швеція 1:1 (1:1)
Голи : Дьокереш, 15 (0:1); Лукаку Р., 31 (пенальті) (1:1)
Попередження : - Сванберг 36

Завершились

Греція - Нідерланди 0:1 (0:0)
Голи : ван Дейк, 93 (пенальті) (0:1)
Попередження : Курбеліс 13; Манталос 29; Рецос 76; Павлідіс Є. 86 - Гертрейда 13; Сімонс Х. 51

Гібралтар - Ірландія 0:4 (0:2)
Голи : Фергюсон Е., 8 (0:1); Джонстон М., 29 (0:2); Доерті, 60 (0:3); Робінсон К., 80 (0:4)
Попередження : Еннслі 53; Сержант 84 - Доерті 72; Макграт 88

Азербайджан - Австрія 0:1 (0:0)
Голи : Забітцер, 48 (пенальті) (0:1)
Попередження : Дінієв Д. 57; Кривоцюк 84; Байрамов Т. 88; Шейдаєв 93 - Баумгартнер 53; Бургшталлер Г. 92, 95; Забітцер 93
Вилучення : - Бургшталлер Г. 95'

Боснія - Португалія 0:5 (0:5)
Голи : Роналду, 5 (пенальті) (0:1); Роналду, 22 (0:2); Фернандеш Б., 25 (0:3); Канселу, 32 (0:4); Жоау Фелікс, 41 (0:5)
Попередження : Хаджикадунич 83; Колашинац 88 -

Ісландія - Ліхтенштейн 4:0 (2:0)
Голи : Г. Сігюрдссон, 22 (пенальті) (1:0); Фіннбогасон А., 45 (2:0); Г. Сігюрдссон, 49 (3:0); Харальдссон, 63 (4:0)
Попередження : Оскарссон 68 - Марксер Март. 51; Зеле А. 59

Люксембург - Словаччина 0:1 (0:0)
Голи : Дюрiш, 77 (0:1)
Попередження : Тіль В. 26; Жанс 27; Сінані 74; Олесен 94 - Пекарік 29; Боженік 80; Суслов Т. 90; Грошовський 91

15:32
Тренер Руху: Зараз важливий етап сезону, коли всі команди вирішують турнірні завдання
15:15
Олександр Караваєв: З Вересом була дуже важка гра
15:02
Мельник: У нас було два-три непогані моменти проти Динамо, але підвела реалізація