Україна (U21) розгромила Люксембург і продовжує лідирувати у групі відбору Євро-2025

Тема: Євро U21

Беззаперечна перемога України

Молодіжна збірна України (U21) впевнено додала собі в актив три очки, розгромивши у матчі відбіркового турніру Євро-2025 однолітків із Люксембургу.

Тренерський штаб синьо-жовтих добре попрацював над теорією та зробив висновки на основі першого матчу суперників, який відбувся місяць тому. Цього разу Люксембург фактично не мав жодного шансу для того, щоб вирівняти гру, яка проходила за відчутної переваги українців.

Особливо небезпечними були закидання, на які, уникаючи офсайду, відгукувалися швидкі гравці лінії атаки збірної України. Перший м'яч був забитий завдяки такій комбінації. Волошин ліворуч увірвався до штрафного майданчика і простільною передачею вивів Ваната на порожні ворота.

Важливий епізод стався на початку другого тайму, коли збірну Люксембургу залишив у меншості Бербері, який отримав другу жовту картку. Від цієї хвилини результат вже не викликав сумнівів. І хоча якийсь час воротар гостей рятував свою команду, голи були лише питанням часу.

У середині другого тайму Україна забила двічі. Обидва голи стали наслідком вдало розіграного кутового. Спочатку Батагов з другої спроби добив м'яч у сітку, а потім удар зльоту вдався Волошину.

Нарешті, на 74-й хвилині ще одне закидання у штрафний майданчик суперника призвело до того, що Смоляков скинув м'яч головою у центр, і Краснопір відправив м'яч у порожні ворота - 4:0.

Збірна України (U21) здобула четверту перемогу і наступний матч проведе 21 листопада проти Азербайджану.

Євро U21 2025, Відбір

Україна - Люксембург 4:0 (1:0)
Голи: Ванат, 35 (1:0); Батагов, 64 (2:0); Волошин Н., 66 (3:0); Краснопір, 74 (4:0)

Україна: Нещерет; Роман Віт.; Смоляков; Батагов (Дідик Р., 81); Бражко (Очеретько, 69); Ярмолюк; Салюк; Рубчинський (Кучерявий, 81); Волошин Н.; Ванат (Краснопір, 69); В'юнник (Квасниця, 63)
Запасні: Фесюн; Скорко; Вівчаренко; Павлюк Є.
Попередження: Смоляков 71

Люксембург: Латік; Еркуш (Кардосо, 70); Торрес Й.; Коррея Лен. (Енгларо, 70); Соуза Родрігес; Серкуейра (Клісуріца, 13; Беверлен, 46); Гонсалвеш Міг.; Ахметджекай; Бербері (до 49); Турпінг; Ельшан (Коррея Лук., 75)

08:00
Головне за день: мільйони для Довбіка, шоу для Сілви, мами для Хетафе та інші новини

19:17
Реал Сосьєдад зміцнив свою позицію в зоні Ліги Європи: дивитись огляд матчу з Лас-Пальмасом