Олександрія громить Металіст 1925 в останньому матчі року

Металіст 1925 і Олександрія цього сезону не можуть похвалитися якимись фантастичними досягненнями: обидві команди застрягли в другій половині турнірної таблиці, періодично скочуючись в зону перехідних матчів. Тому очна зустріч для когось із них могла б стати рятівною соломинкою.

Гості почали бадьоріше - Джеванні перевірив реакцію Сидоренка ударом із дальньої дистанції. Воротар не спав, але й м'яч пролетів вище за мету. Мабуть, на цьому моменти у першому таймі закінчилися: далі було багато штовханини та підкатів, але першу жовту картку рефері дістав із кишені лише на 42-й хвилині – її удостоївся Габелок.

А ось після перерви пішло веселіше: Олександрія перехопила ініціативу і почала частіше загрожувати воротам номінальних господарів. Харків'янам довелося частіше фолити, але це не допомогло. Спочатку Скорко проскочив крізь оборону та пробив із п'яти метрів - Сидоренко врятував свою команду. Але за дві хвилини і він виявився безсилим: воротар парирував дальній удар, добивання від Безерри було у стійку, але бразилець підхопив м'яч і відкотив під удар Скорко. Данило був точним - 1:0.

Металіст 1925 посипався, хоч і відбив ще пару атак суперника. Але на 71-й хвилині Жичиков відверто штовхнув Шулянського, який набирав швидкість і приймав передачу, і отримав другу жовту картку. Після цього все стало очевидним: Родіон Плакса спочатку дальнім ударом влучив у стійку, а від неї м'яч влетів у ворота. А потім він підстеріг невдалий пас Капінуса на воротаря, перехопив м'яч і оформив дубль.

Фінальний свисток порадував команду Руслана Ротаня: це лише четверта перемога у чемпіонаті, але вже 11 місце у таблиці. Металіст 1925 опускається в зону ризику.

2023-24, Чемпіонат України

Металіст 1925 - Олександрія 0:3 (0:0)
Голи: Скорко, 64 (0:1); Плакса, 75 (0:2); Плакса, 84 (0:3)

Металіст 1925: Сидоренко Д.; Безуглий; Ткачук Є.; Курило; Жичиков (до 71); Арі Моура (Русин Р., 46); Мартинюк; Габелок; Ткачук А. (Капінус, 78); Борячук (Сидоров Ол., 46); Дмитренко Всл. (Ременюк, 78)
Запасні: Мартинов І.; Потімков І.; Червак; Фарина; Коваленко І.; Абдуллаєв; Овусу Р.
Попередження: Габелок 42; Жичиков 49, 71; Ткачук А. 60
Вилучення: Жичиков 71'

Олександрія: Шевченко М.; Скорко; Кравченко А. (Савченко Р., 57); Логінов; Шулянський (Калітвінцев В., 87); Сігеєв (Ващенко, 87); Плакса; Копина; Кулаковський; Кулаков А.; Джованні Р. (Безерра, 57)
Запасні: Долгий; Єрмаков Г.; Ернандес; Шостак Де.; Мартинюк А.; Смирний; Погорілий; Андрейчук

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат