Німеччина громить Шотландію на старті Євро-2024: дивитись голи

Тема: Євро 2024

Гаверц забив один із м'ячів у стартовому матчі Євро-2024

Євро-2024 стартував ефектним матчем, у якому було забито шість м'ячів, призначено пенальті, один із гравців був вилучений з поля, а інший вразив ворота своєї команди. Одним словом, все й одразу.

Від аналогій між нинішньою європейською першістю та ЧС-2006, що так само проходив у Німеччині, не піти. І тоді, і зараз німецька збірна підходила до домашнього турніру з тягарем невдач та розчарувань. Проте, як і 18 років тому, приголомшила суперника у стартовому матчі. Підопічним Юліана Нагельсманна вистачило 19-ти хвилин, щоб двічі вразити ворота шотландців, яких усі відносять до аутсайдерів групи А.

Рахунок вже на десятій хвилині відкрив представник леверкузенського Баєра Флоріан Віртц, який пробив у дотик з лінії штрафного після пасу Кімміха. Ще за дев'ять хвилин господарі відзначилися вдруге – ніхто з суперників не встиг заблокувати удар Мусіали. Від усього цього Шотландія так і не отямилася - у підсумковій статистиці ви не знайдете удару в площину воріт Ноєра.

До того ж перед самою перервою погіршив ситуацію Портеус, який грубо атакував у штрафному майданчику Гюндогана. Підсумком став не лише пенальті, а й вилучення захисника шотландської збірної.

Змінити щось після перерви гості не змогли. Хоча голом своїх галасливих уболівальників, які підкорили напередодні Мюнхен, все ж таки порадували. Щоправда, не без допомоги Рюдігера, який на 87-й хвилині головою переправив м'яч у власні ворота. І все ж останнє слово залишилося за німцями: на третій компенсованій хвилині Джан, який в останній момент замінив у заявці травмованого Павловича, вп'яте вразив ворота Ганна.

5:1 - Німеччина у другому турі зіграє з угорцями, а шотландці - зі збірною Швейцарії. Обидва поєдинки відбудуться 19 червня.

Дивіться також - Євро-2024: календар, результати, таблиці.

Євро-2024

Німеччина - Шотландія 5:1 (3:0)
Голи: Віртц, 10 (1:0); Мусіала, 19 (2:0); Гаверц, 45 (пенальті) (3:0); Фюллькруг, 68 (4:0); Рюдігер, 87 (автогол) (4:1); Джан Е., 93 (5:1)

Німеччина: Ноєр; Міттельштедт; Рюдігер; Дж. Та; Андріх (Гросс, 46); Віртц (Сане Л., 63); Гюндоган; Кімміх; Кроос (Джан Е., 81); Гаверц (Фюллькруг, 63); Мусіала (Мюллер, 73)
Запасні: Бауманн; Тер Штеґен; Антон В.; Кох; Шлоттербек Н.; Раум Д.; Фюріх; Хенріхс; Байер М.; Ундав
Попередження: Андріх 31; Дж. Та 62

Шотландія: Ганн; Портеус (до 44); Робертсон Е.; Релстон; Тірні (Маккенна С., 77); Гендрі Д.; Макгінн Д. (Маклін, 67); Макгрегор К. (Гілмор Б., 67); Мактоміней; Адамс Ч. (Генлі Г., 46); Крісті (Шанкленд, 82)
Запасні: Келлі Л.; Кларк З.; Купер Л.; Маккрорі Р-с; Армстронг С.; Джек Р.; Морган Л.; Тейлор Г.; Конвэй Т.; Форрест

13:44
Роналду позивається до Юветуса через "пандемійні гроші"
12:44
WADA взявся за першу ракетку планети - Сіннер може бути дискваліфікований на два роки
12:30
Аталанта втратила захисника перед матчем із Шахтарем
12:20
Чемпіонат світу з футзалу 2024: календар, результати, таблиці
12:17
Нам просто дають грати: Мусіала розповів про те, чому молоді гравці в Англії прогресують
11:28
Новачок Полісся перед матчем з Карпатами розповів, хто в колишньому клубі найнебезпечніший
11:15
Артета відповів Гвардіолі
10:58
Баварія - Баєр: яка битва серій!
10:40
Мальорка запалює, таке було лише за часів Капарроса: дивимося огляд матчу проти Вальядоліда
01:13
Боруссія відіграється з 0:2 у матчі з Бохумом: дивитися відеоогляд матчу Бундесліги