Словенії забракло кількох секунд до перемоги над Сербією

Тема: Євро-2024
another languages: ru

Словенія – Сербія 1:1

6 із 8 останніх матчів між Словенією та Сербією закінчилися внічию. Тепер уже - 7 із 9.

Серби у найдраматичнішій розв'язці цього турніру на 95 хвилині вирвали нічию 1:1 у суперника.

Словенці агресивніше розпочали цей матч і змогли відзначитися ударом у штангу (Ельшник). Серби краще провели кінцівку першого тайму та початок другого.

Героєм матчу мав ставати правий захисник Словенії Карничник. На 69 хвилині Жан перехопив м'яч біля власного штрафного майданчика, обіграв на дриблінгу когось із сербів у центрі поля. Віддав на партнера, добіг до чужих воріт і там знову зустрівся з м'ячем на дальній стійці. Удар, можливо, не вдалий, але до воріт було буквально два метри - 1:0.

Мітрович відразу міг зрівняти, але той же Карничник підставив ногу і м'яч пішов у ппоперечку.

Здавалося, Словенія забере 3 очки. Трибуни відверто звіріли та закидали штрафний майданчик та гравців словенців пластиковим посудом. Можливо, цей тиск і дався взнаки. На п'ятій, останній із компенсованих хвилин, на кутовий прибіг навіть голкіпер Райкович. І після подачі в гущавині тіл у воротарській Облака щасливий квиточок витягнув Йович, який зумів підставити голову.

1:1 - Сербія врятувалася, і з одним очком вирішуватиме свою долю у матчі з Данією. Словенії потрібно за будь-яку ціну набирати очки в третьому турі з англійцями.

Євро-2024

Словенія - Сербія 1:1 (0:0)
Голи: Карнічник, 69 (1:0); Йович, 95 (1:1)

Словенія: Облак; Дркушич; Карнічник; Янжа; Бійол; Гнезда Черин; Стоянович П. (Віпотник, 76); Ельшнік (Брекало Д., 91); Млакар (Горенц-Станкович Й., 63); Шешко (Вербич, 76); Шпорар
Запасні: Белец; Векич; Балковець; Блажич Мі.; Зелькович; Жугель; Куртич; Ловрич С.; Хорват Т.; Іличич; Целар
Попередження: Янжа 88; Віпотник 94

Сербія: Райкович П.; Вельковіч; Миленкович; Младенович (Гачіновіч, 46); Павлович С.; Ілич І.; Лукич (Милинкович-Савич С., 64); Влахович (Йович, 64); Живкович А. (Бірманчевич, 82); Митрович А.; Тадич Ду. (Самарджіч Л., 82)
Запасні: Милинкович-Савич В.; Петрович Дж.; Бабич Ср.; Спаїч; Стоїч; Гудель; Максимович Нем.; Мияйлович C.; Ратков

01:13
Боруссія відіграється з 0:2 у матчі з Бохумом: дивитися відеоогляд матчу Бундесліги