Мбаппе та Левандовський забили, Польща зупинила Францію

Тема: Євро-2024

Франція - Польша 1:1

Група D фінішувала несподівано. Франція знову показала футбол далеко не чемпіонського зразка та задовольнялася нічиєю з Польщею 1:1. І лише другим місцем.

Відчувалося, що обидві команди вийшли грати на перемогу. Польща не боялася суперника - та їй вже нічого було боятися, вона грала виключно у своє задоволення. А от Франція перебувала під турнірним тиском. І з перших хвилин почала хитати фланги польської оборони. Але у Барколя та Дембеле простріли виходили безадресні. Здорово розганяв контратаки Канте. В одному з таких швидкісних рейдів він вивів Дембеле віч-на-віч зі Скорупським, але Лукаш виграв це рандеву. Кіпер Болоньї грав натхненно і ще тричі рятував свої ворота. Причому двічі проти Кілліана. Мбаппе, що літав полем у масці, просочувався до воріт під кутом зліва. І обидва рази Скорупський зупиняв його удари впритул.

Скорупський продовжив феєрити і після перерви. Протягом 10 секунд на 49 хвилині зробив два сейви після ударів Дембеле і Мбаппе. Пробити його французи змогли лише з пенальті, який заробив Дембеле. Ківьор збив Усмана на лінії воротарського. До м'яча підійшов Мбаппе і на 56 хвилині матчу з Польщею нарешті відкрив лік своїм голам на чемпіонатах Єврои.

Французи зробили заміни і заспокоілися. Польща майже не атакувала, але все одно зрівняла рахунок. Упамекано помилився у власному штрафному і наступив на ногу Свідерському. Гуіда показав «грати» і Мбаппе за 10 секунд ледь не забив другий гол. Але ВАР змусив повернути увагу до штрафного Франції. Гуіда змінив рішення – пенальті! До м'яча підійшов Левандовський, двічі зупинився під час виконання і у підсумку його удар Меньян взяв. Але ВАР знову втрутився, побачивши, що голкіпер залишив лінію воріт до удару.

З другої спроби Роберт зробив той самй розбіг, ті самі паузи. Але ударив бездоганно – від стійкі у ворота. Це сталося на 78 хвилині. У час, що залишився, найнебезпечнішим моментом став удар Левандовського у зламаний ніс Мбаппе. Але Кілліан матч продовжив.

5 доданих хвилин нічого не змінили. Нічия 1:1, яка вивела Францію в 1/8 фіналу на другу команду «української» групи Е. Ця гра відбудеться 1 липня.

Євро-2024

Франція - Польща 1:1 (0:0)
Голи: Мбаппе, 56 (1:0); Левандовський Р., 78 (1:1)

Франція: Меньян; Кунде; Саліба; Упамекано; Ернандес Тео; Канте Н. (Жіру, 61); Рабйо (Камавінга, 61); Тчуамені (Фофана Ю., 81); Барколя Б. (Грізманн, 61); Дембеле У.; Мбаппе
Запасні: Ареоля; Б. Самба; Клосс Ж.; Конате І.; Менді Фе.; Павар; Заїр-Емері; К. Коман; Коло Муані; Тюрам М.
Попередження: Рабйо 43

Польща: Скорупський; Беднарек; Давидович; Ківьор; Зелінський П.; Модер; Урбаньскi K.; Франковський; Шиманський С. (Скураш, 68); Залевський (Швідерський, 68); Левандовський Р.
Запасні: Булка; Щенсний; Берешинський; Валюкевич; Пухач; Романчук; Пьотровскі; Саламон Б.; Слиш; Шиманський Д.; Букса; Гросицький; Пьонтек К.

20:36
Гуцуляк забиває в п'ятому матчі поспіль і приносить Поліссю перемогу: дивитися відеоогляд матчу УПЛ