Карпати розгромили Кривбас в першому домашньому матчі в чемпіонаті

Карпати - Кривбас 3:0

Карпати приймали бронзового призера минулого чемпіонату та мало хто очікував, що поєдинок завершиться впевненою перемогою господарів.

Кривбас хвилин десять приглядався до суперника, а потім за чверть години міг довести справу до розгрому. Луньов коротким пасом вивів Кожушка на побачення з Кемкіним, який врятував Карпати від голу. За дві хвилини ті ж самі гравці створили ще один гольовий момент. Луньов закинув на Кожушка, але той в дотик не зумів спрямувати м'яч у кут воріт. Невдовзі арбітр призначив пенальті у ворота господарів за фол Бабогла проти Хомченовського. Але Кемкін нагадав свої подвиги минулого сезону. Голкіпер потягнув удар Луньова з 11-метрової позначки. Закінчився натиск Кривбасу ударом Вакулка в падінні поруч із стійкою.

А потім Карпати, які за перші півгодини не створили жодного моменту, ввімкнули свою атаку на повну. Спочатку Адамюк класно зіграв на підборі після удару Шаха і пробив точно в нижній кут, але Клищук взяв м'яч намертво. Перший гол Карпат в чемпіонаті забив 19-річний Шах. Він підхопив м'яч після заблокованого удару Підлепенця і влучно пробив повз Кліщука. А за три хвилини Полегенько фантастичним дальнім ударом вразив ворота після пасу Клименка. Хоча, дуже допоміг рикошет, який повністю дезорієнтував Кліщука. Трохи покращити настрій гостям міг Хомченовський, але знову врятував Кемкін, якому не завадив навіть рикошет від Бабогла.

В перерві Юрій Вернидуб зробив потрійну заміну, наблизивши склад до оптімального. Але цікавіше в атаці виглядали Карпати. Щоправда, удари Шаха та Мірошниченка цілі не досягли. У Кривбасу напівмоменти мали Хомченовський та Стецьков. І все ж третій м'яч влетів у сітку воріт гостей. На 80-й хвилині Кліщук парирував удар Альвареса, а Чачуа першим встиг на добивання і відправ м'яч у кут повз голкіпера. 3:0 - несподівано розгромна перемога Карпат над бронзовим призером чемпіонату.

До речі, в цьому матчі ми побачили по шість замін від Кривбасу і Карпат. Але все було у рамках адже Твердохліба ще наприкінці першого тайму замінили через струсок мозку, що дає право на додаткову заміну. А Рябов наприкінці матчу також отримав травму голови.