Маріно Пушич: Важкий виїзний матч, дуже важлива перемога

Марино Пушич прокомментировал победу своей команды над Колосом

Головний тренер Шахтаря Марино Пушич прокоментував перемогу своєї команди над Колосом (1:0).

Нагадаємо, що три очки донеччанам приніс автогол Красника на 59-й хвилині поєдинку.

"Як ми й знали перед матчем, що це буде дуже важка виїзна гра, адже це команда з одним з найкращих захистів у чемпіонаті, то саме так і сталося. Складний перший тайм: ми старалися, багато володіли м’ячем, проте не створювали багато моментів – можливо, дві чи три гарні нагоди. У такому випадку треба, щоб тобі трішки пощастило в ці моменти, аби забити, і тоді, я думаю, було б більше простору, але нам це не вдалося. І в них теж було дві нагоди в першому таймі – це те, що ми не дуже добре проконтролювали, на мою думку.

Ми зробили певні заміни в другому таймі, щоб додати нової енергії, нових індивідуальних якостей на флангах. І я вважаю, що ми досить непогано зіграли в другому таймі, створивши більшу кількість моментів. Звісно, у суперника теж була одна чи дві можливості, але не такі небезпечні, як у першому таймі, тому що ми контролювали гру.

Ми докладали зусиль, забили гол – це був автогол завдяки дуже гарній та швидкій контратаці в нашому виконанні. І після цього в нас було кілька можливостей, щоб забити другий мʼяч, ми шукали шляхи для цього. І ви знаєте, коли рахунок 1:0 і ти не забиваєш другий м’яч, завжди може бути небезпека. Тож, якщо загалом, то це важкий виїзний матч, дуже важлива перемога, і, на мою думку, ми заслужили перемогти", - цитує тренера сайт Шахтаря.

12:55
Епіцентр - Металіст: дивитись онлайн відеотрансляцію центрального матчу Першої ліги