Бундесліга: Байєр перемагає після двох нічиїх поспіль

Баєр - А.Франкфурт 2:1

В сьомому турі чемпіон Німеччини Байєр нарешті перервав серію з двох нічиїх, завдавши поразки Айнтрахту.

Команди в ураганному темпі розпочали поєдинок. Вже на першій хвилині Граніт Джака завдав потужного удару здалеку, але м'яч пролетів у кількох сантиметрах над поперечиною. А на 9-й хвилині мав забивати Боніфейс, але нападник Байєра не зумів з пенальті переграти голкіпера гостей Траппа.

У відповідь Мармуш влучив у штангу ударом з-за меж штрафного. Та вже за кілька Мармуш показав Боніфейсу, як треба бити з пенальті, щоб не залишати шансів голкіперу.

Відігрався Байєр на 25-й хвилині, коли Андріх в боротьбі за м'яч із двома захисниками пробив у нижній кут. А перемогу для господарів на 72-й хвилині здобув Боніфейс, який ударом головою спрямувати м'яч під стійку. 2:1 - перемога леверкузенців.

2024-25, Чемпіонат Німеччини

Баєр - А.Франкфурт 2:1 (1:1)
Голи: Мармуш, 16 (0:1); Андріх, 25 (1:1); Боніфейс, 72 (2:1)

Баєр: Градецький; Інкап'є; Дж. Та; Тапсоба Е.; Грімальдо; Фрімпонг Дж. (Телла, 80); Андріх; Г. Джака; Терьє (Віртц, 64); Адлі А. (Гарсія Ал., 64); Боніфейс (Шик, 80)
Запасні: Коварж М.; Мукіеле; Хофманн; Паласіос Ес.; Белосьян
Попередження: Грімальдо 67; Інкап'є 70

А.Франкфурт: Трапп; Теате; Кох; Крістенсен Р.; Нкунку Н. (Узун, 82); Тута (Скірі, 79); Ларссон Ху. (Дауд, 79); Діна (Баойя, 70); Гетце (Шаібі, 70); Мармуш; Екітіке

21:13
Чемпіоншип, 10-й тур: Бернлі наздоганяють лідера, Портсмут уперше перемагає та інші результати дня
20:13
Лівий берег вперше в сезоні не дозволив забити Поліссю, але й сам не забив
19:44
Тарас Міхавко: Намагатимусь забивати в чужі ворота
19:29
Гарначо і Хойлунд дають тен Хагу перепочинок: Манчестер Юнайтед переміг Брентфорд
16:36
Перша ліга: Вікторія обіграє Кудрівку та змінюється з нею місцями у турнірній таблиці
16:19
Ще одне повернення в Барселоні: Гаві став до тренувань
16:04
Крупський розповів, скільки пропустить через травму
15:49
Олександрії вистачило голу для перемоги над Ворсклою: дивитися відеоогляд матчу УПЛ