22:25

Замена. Бетис. Авила Чими ушел, Диао вышел

62
22:22

Гол. Бетис. Родри С. 0:2. Все просто - втрата м'яча, пас на Родрі, той змістився в центр і пробив дальній кут.

58
22:18

Кузик перехопив м'яч і пробив несильно по центру воріт, голкіпер Бетісу подякував за такий удар.

22:17

Бетіс чекає від Кривбасу хоч чогось, але навіть хоч чогось створити український клуб неспроможний. І це мужики Вернидуба?

49
22:09

Спроба пробити Стецькова - лише заради вибачення перед партнерами.

22:07

Заміна Соси зрозуміла, найгірший в першому таймі, а ось чому на полі залишився Кузик, а Луньов пішов - незрозуміло.

21:50

Авила міг забити другий після розіграшу кутового, але не влучив у ворота. Незрозуміло, щоправда про що сповіщав свисток - про офсайд чи про завершення тайму.

21:42

Дібанго встиг заблокувати удар Фекіра в площину.

40
21:42

Еззалзулі здалеку пробив в площину, Кліщук напоготові.

33
21:34

Желтая карточка. Бетис. Эззалзули

21:33

Поки таке враження, що це Кривбас грає другий офіційний матч, а Бетіс - шостий, а не навпаки.

25
21:26

Альтіміра в контратаці вирішив пробити здалеку. Дуже невлучно.

18
21:20

Еззалзулі здалеку пробив повз ворота.

13
21:16

Гол. Бетис. Авила Чими. 0:1. Після удару Альтіміра Кліщук відбив перед собою, а Авіла спокійно добив м'яч у ворота.

8
21:10

І тут таки Фекір завдав куди більш потенційно гольового удару, але Кліщук рятує Кривбас.

7
21:08

Кривбас вперше наблизився на небезпечну відстань до воріт Бетісу, але удар Соси заблоковано.

21:04

Три хвилини команди показують, як вони можуть виходити з під пресингу, поки у Бетісу це виходить краще.

21:00

19:41

Українська кіберспортивна організація FAVBET Team оголосила про перехід в основний ростер команди з CS2 Макса «Marix» Кугенера, який останні два місяці виступав в якості стенд-іна.

20:06

Бетіс по суті лише входить у сезон. За плечима лише один офіційний матч – проти Жирони (1:1) у першому турі іспанської Ла Ліги. Звичайно, Бетіс представляє один із топ-п'яти європейських чемпіонатів, але вовка боятися - у ліс не ходити.

20:06

Команда Юрія Вернідуба на хорошому ходу, адже зіграла три матчі у чемпіонаті України і билася з Вікторією у кваліфікації Ліги Європи. Так, чехи виявилися сильнішими в обох поєдинках, але Кривбас виглядав дуже непогано. Плюс - набрався єврокубкового досвіду, якого був позбавлений вже дуже давно.