14:46

Жовта картка. Динамо. Буяльський

83
14:43

ГООООЛ!!! Шапаренко з кутового не навішує, а віддає за межі штрафного майданчика на Буяльського, який б'є в нижній кут

14:31

ГООООЛ!!! Русин втік правим флангом і віддав на кут штрафного майданчика на Бражка. Сидорчук послизнувся, Забарного Бражко обіграв та розстріляв ворота

68
14:29

Друга жовта картка. Зоря. Вантух

66
14:27

Трохи Динамо послабило тиск. Що й зрозуміло - у такому божевільному темпі провести весь тайм неможливо

14:21

На повну потужність грають зараз в атаці кияни. Номінальні господарі весь другий тайм змушені оборонятися всією командою

14:14

Небезпечно! Подібна комбінація. Тільки тепер Кабаєв був зліва у штрафному. Теж вирішив віддавати у центр – Вантух встигає вибити. Кутовий

51
14:11

Жовта картка. Динамо. Ванат

50
14:10

ГОООЛ!!! Буяльський вривається ліворуч у штрафний майданчик. Віддає в центр, і Ванат в дотик відправляє м'яч у ворота

46
14:07

Динамо одразу створює гольовий момент. Караваєв праворуч у штрафному майданчику віддає в центр на Кабаєва, а той без перешкод розстрілював ворота метрів із семи. Повз ворота!

13:52

0:3 було б дуже сумно для Динамо. Втім, і зараз приводу порадіти у вболівальників киян немає. Як немає гри - ані в обороні, ані в атаці

13:51

1-й тайм завершено

45
13:50

Небезпечно! Русин з центру поля втік від Кенджери і вискочив віч-на-віч. Пробив повз Бущана, але й повз ворота

13:40

ГООООЛ!!! Діагональ зліва, Миншьова всі забули у штрафному майданчику. Удар зльоту метрів із десяти - м'яч у нижньому куту

13:29

Небезпечно! Сирота у штрафному майданчику продавив Вантуха і пробив головою після стандарту зліва. М'яч, вдарившись о землю, перелітає через поперечину

13:21

Луческу дуже незадоволений грою своєї команди. Постійно щось кричить футболістам

12
13:18

Після кутового праворуч Караваєв дотепно пробивав п'ятою. М'яч ледь не влучив у дальню дев'ятку

9
13:14

Небезпечно! Ванат праворуч у штрафному майданчику б'є з-під захисника - воротар забирає м'яч у нижньому куту

7
13:12

ГООООЛ!!! Русин отримує м'яч ліворуч у штрафному майданчику, хитнув Кенджьору і пробив. М'яч рикошетом від ноги поляка влітає у ближній нижній кут

4
13:09

Караваєв відгукнувся на навіс і переправляє м'яч у сітку. Але офсайд фіксує лайнсмен

1
13:06

Суперникам вистачило однієї хвилини, щоб обмінятися атаками, які завершились ударами

13:05

1-й тайм розпочався

11:36

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

11:35

Матч чемпіонату України "Зоря" - "Динамо" розпочнеться о 13:00 (час - київський).

11:35

Центральний матч третього туру УПЛ відбудеться у Києві, де "Зоря", яка номінально виступить у ролі господаря поля, прийме "Динамо". До сьогоднішньої зустрічі суперники підходять у різному настрої. Луганчани розпочали сезон із двох перемог, що дозволяє їм перебувати серед лідерів. "Динамо", у свою чергу, неприємно здивувало вболівальників, розгромно поступившись "Дніпру-1" (0:3). На думку Мірчі Луческу, однією з головних причин стала тривала розлука футболістів зі своїми сім'ями. Тепер цей недолік усунуто.