Друга Бундесліга: Лідерське тривладдя

Після недільних матчів у Другій німецькій Бундеслізі встановив тривладдя серед лідерів. До «Хайденхайма» та «Фортуни» приєднався «Регенсбург». Впевнена перемога в гостях над «Армінією» – 3:0 дозволила пройти стартові тури без втрат. Голи в активі Гімбера, Тальхаммера та Гураса. Більше того, лише «Регенсбург» та «Хайденхайм» поки що обходяться без пропущених м'ячів.

До компанії лідерів міг приєднатися і «Гамбург», але на своєму полі мінімально поступився «Ганзі». Причому єдиний м'яч Кевін із гучним прізвищем Шумахер забив у компенсований час.

Зовсім не завдався старт у «Карлсруе». Два матчі – дві поразки. Сьогодні домашнє від "Магдебурга". Причому господарі ледь не створили камбек. Пропустивши до перерви три голи від Мюллера, Атіка та Квартенга, у другому таймі «Карлсруе» два м'ячі відіграв зусиллями Ванітцека та Кауфманна. Але більше господарів не вистачило. До речі, «Карлсруе» лідирує у малопочесному рейтингу – 8 пропущених м'ячів – найгірший показник у лізі.

2022-23, Друга Бундесліга

Ігровий день : 2022-07-24

"Армінія" - "Ян Регенсбург" 0:3 (0:1)
Голи : Гімбер, 45 (0:1); Тальхаммер, 56 (0:2); Гурас, 91 (0:3)

"Гамбург" - "Ганза" 0:1 (0:0)
Голи : Шумахер К., 94 (0:1)
Попередження : Хайль О. 80 - Верхук 12; Анану 33; Россбах Д. 52; Інгельссон 81; Шумахер К. 86

"Карлсруе" - "Магдебург" 2:3 (0:3)
Голи : Мюллер А., 7 (0:1); Атік, 32 (0:2); Квартенг, 34 (0:3); Ванітцек, 63 (1:3); Кауфманн М., 65 (2:3)
Попередження : Ванітцек 37; Гондорф 45 - Кремпіцкі 3; Ель-Ханкурі 70; Зехельманн 84

2022-23, Вторая Бундеслига: Турнирная таблица