Євро-2024: Втомлена Україна, задоволений Петраков та інші підсумки ігрового дня

Джерело: Євро 2024
another languages: ru

Шість очок у двох матчах - збірна України виконала все, що від неї вимагалося у червневих поєдинках відбірного турніру Євро-2024. Жодну з цих перемог не можна назвати легкою, але в непростих умовах, що склалися, дякуємо і за це. У зустрічі зі збірною Мальти все вирішив пенальті, який на 72 хвилині реалізував Віктор Циганков. І це був другий 11-метровий у цій грі – на початку другого тайму Андрій Ярмоленко пробив з позначки у перекладину, чим ще більше підвищив градус нервовості. Але все скінчилося для збірної України добре. Сподіватимемося, що до осінніх матчів вдасться підготуватися краще, адже вже у вересні наша команда зустрінеться з англійцями та італійцями.

Тим часом, збірна Англії вкотре продемонструвала свою перевагу у класі. Звісно, ніхто не розраховував, що македонці зможуть набрати очки на "Олд Траффорд". Але 0:7 - це надто багато для команди, яка кількома днями раніше вважала, що провела перший тайм проти України як "Барселона".

Центральним матчем у групі В стало протистояння збірних Франції та Греції, які до цього не втратили жодного очка. Греки намагалися і цього разу, як мінімум, не програти, але їх також підбив пенальті, який на 55-й хвилині реалізував Кіліан Мбаппе. Франція пройшла все перше коло без втрат і пропущених м'ячів та близька до того, щоб достроково завоювати путівку на Євро-2024.

У групі D знову є привід порадіти за Олександра Петракова, який, нагадаємо, очолює збірну Вірменії. Його команда виявила характер, і у матчі зі збірною Латвії вирвала перемогу на останніх хвилинах – 2:1. Таким чином, вірмени у двох червневих матчах набрали шість очок, що дозволяє їм піти на літню перерву у ранзі одного з лідерів. А першими в цій групі поки що йдуть турки, які зуміли дотиснути збірну Уельсу, яка зіграла весь другий тайм у меншості.

У групі Н перед черговим ігровим днем було одразу чотири лідери. Тепер їхня кількість скоротилася вдвічі. Збірна Фінляндії передбачувано розгромила Сан-Марино, а Казахстан на 88-й хвилині вирвав перемогу у виїзному матчі проти північноірландців. Щодо центрального матчу четвертого туру в цій групі, то словаки та данці сильнішого не виявили - 1:1.

Зрештою, у групі І драматичну розв'язку можна було спостерігати у матчі збірних Швейцарії та Румунії. До 90-ї хвилини швейцарці вели в рахунку (2:0) і йшли до своєї четвертої перемоги, але примудрилися втратити перевагу – 2:2. Втім, це не заважає збірній Швейцарії і далі лідирувати. Крім того, у цій групі привертає увагу гол Манора Соломона, який дозволив збірній Ізраїлю обіграти команду Андорри – 2:1.

Таким був черговий ігровий день кваліфікації Євро-2024. Вітаємо всіх із перемогою збірної України та запрошуємо обговорити гру нашої команди у коментарях до цього відео. А ще не забудьте поставити лайк та підписатися на канал terrikon.com у Youtube.

Ірландія - Гібралтар 3:0 (0:0)
Голи : Джонстон М., 52 (1:0); Фергюсон Е., 59 (2:0); Айда, 92 (3:0)
Попередження : - Сержант 36; Джоллі 70

Англія - Північна Македонія 7:0 (3:0)
Голи : Г. Кейн, 29 (1:0); Сака Б., 38 (2:0); Решфорд, 45 (3:0); Сака Б., 47 (4:0); Сака Б., 51 (5:0); Філліпс К., 64 (6:0); Г. Кейн, 73 (пенальті) (7:0)
Попередження : Райс 41; Філліпс К. 77 - Бейтулай 72

Україна - Мальта 1:0 (0:0)
Голи : Циганков, 72 (пенальті) (1:0)
Попередження : Ванат 42; Маліновський 56 - Борг Ж. 51; Борг С. 70

Вірменія - Латвія 2:1 (1:0)
Голи : Тікнізян, 35 (1:0); Мкртчян Ст., 67 (автогол) (1:1); Барсегян, 90 (пенальті) (2:1)
Попередження : Ароян 10; Арутюнян Г. 95 - Савельєвс О. 18; Яунземс 51; Улдрікіс 81; Тоберс 90

Туреччина - Уельс 2:0 (0:0)
Голи : Найир, 72 (1:0); Гюлер А., 80 (2:0)
Попередження : Челік 15; Демірал 47; Юндер 50; Кахведжі I. 75 - Робертс К. 58
Вилучення : - Моррелл 41'

Фінляндія - Сан-Марино 6:0 (2:0)
Голи : Камара Г., 16 (1:0); Кялльман, 39 (2:0); Хоканс, 65 (3:0); Хоканс, 72 (4:0); Хоканс, 74 (5:0); Пуккі, 76 (6:0)
Попередження : - Тозi А. 51

Словенія - Данія 1:1 (1:1)
Голи : Шпорар, 25 (1:0); Хойлунд Р., 42 (1:1)
Попередження : Брекало Д. 75 - Йоргенсен Занка 69

Північна Ірландія - Казахстан 0:1 (0:0)
Голи : Аймбетов, 88 (0:1)
Попередження : Севілл Дж. 65 - Аліп 67; Тагиберген 70

Швейцарія - Румунія 2:2 (2:0)
Голи : Амдуні, 29 (1:0); Амдуні, 42 (2:0); Міхейле, 90 (2:1); Міхейле, 92 (2:2)
Попередження : Едімілсон Фернандеш 24; Аканджі 41; Штеффен 98 - Хаджі Я. 26; Сореску 45; Моруцан 94

Ізраїль - Андорра 2:1 (1:0)
Голи : Шломо, 42 (1:0); Росас, 52 (1:1); Соломон, 61 (2:1)
Попередження : Вайссман 26; Шломо 79 - Льовера 16; Сан-Нікола М. 60; Гільєн 85

Білорусь - Косово 2:1 (0:0)
Голи : Морозов В., 73 (1:0); Ебонг, 75 (2:0); Мурікі, 87 (пенальті) (2:1)

16:31
Румунська газета назвала Сергія Реброва найсексуальнішим головним тренером Євро-2024
14:25
НБА: Денвер відправляє на рибалку ЛеБрона Джеймса, найкращі моменти ігрового дня
14:08
Шахтар та Чорноморець розсудить Романов
13:50
Уеслі Снайдер: Ця людина вигнала Роналду. Він що, божевільний?
13:33
Усі квітневі голи Шахтаря: вибирай найкращий!
11:56
Чемпіонат Бразилії, 4-й тур: чотири нічиї, лідерство Ботафого та інші відеоогляди туру