Підсумки 7-го туру УПЛ: Шахтар зберігає лідерство, Кривбас – другий, Динамо – у погоні

Шахтар та Динамо перемагають, Кривбас виходить на друге місце, а Дніпро-1 та Зоря залишаються у нижній частині турнірної таблиці. Такими є підсумки сьомого туру Vbet Ліги, про які ми зараз і розповімо. Але спершу не забудьте поставити вподобайку та підписатися на канал terrikon.com у Youtube.

Лідером турнірної таблиці залишився донецький «Шахтар», якому довелося докласти чимало зусиль, щоб втілити у єдиний гол свої моменти у матчі з «Оболонню». Статистики підрахували, що коефіцієнт очікуваних голів у цій грі становив у «гірників» 2,13, але киянам аж до 77-ї хвилини вдавалося зберегти у недоторканності свої ворота. Хоча часом здавалося, що м'ячу вже й подітися нема куди.

І більше того, якби щастя було на боці «Оболоні», рахунок могли відкрити гості. Однак на початку другого тайму Лук'янчук потужно пробив у хрестовину.

А врятував «Шахтар» Єгор Назарина. Центральний півзахисник вийшов на поле у другому таймі, замінивши Тараса Степаненка. І незабаром нагадав про своє вміння пробити з-за меж штрафного майданчика. Приймак ухилився від м'яча, але все-таки трохи зачепив його, чим перешкодив Рибці.

1:0 – перемога «Шахтаря», який наступного дня вирушив до Гамбургу, де у вівторок проведе матч Ліги чемпіонів проти «Порту».

Продовжив свою безпрограшну серію до шести матчів "Кривбас", завдяки чому вийшов на друге місце. У матчі проти "Вереса" підопічні Юрія Вернідуба досить швидко відкрили рахунок. На 11-й хвилині Данило Безкоровайний опинився у потрібному місці та добив м'яч у порожні ворота.

Втім, «Верес», який цього сезону вів у рахунку лише в одному матчі, такий перебіг подій зовсім не збентежив. Гості пішли в атаку та ще до перерви вирівняли становище. На 33-й хвилині арбітри, не без допомоги ВАР, зафіксували гру рукою у штрафному майданчику «Кривбасу» та призначили пенальті. Який реалізував Валерій Кучеров.

Ставити на цьому крапку було б зарано, і суперники продовжували створювати моменти. Розв'язка настала незадовго до фінального свистка. Євген Паст припустився грубої помилки, залишивши ворота, а захисники «Вереса» не підстрахували свого голкіпера. У підсумку Ілич приніс перемогу "Кривбасу" - 2:1.

І нагадаємо, що прямі трансляції матчів Vbet Ліги можна переглянути на ОТТ-платформах партнерів Української Прем'єр-Ліги.

Андрій Борячук повернувся до «Металіста 1925» і в першому ж матчі відзначився голом. Причому саме його удар приніс харків'янам перемогу у двобою із «Зорею». Але про все по порядку.

У цій грі не обійшлося без швидкого голу. Його автором на п'ятій хвилині став Владислав Дмитренко, котрий застав зненацька Турбаєвського.

"Зоря" відігралася після грубої помилки Ростислава Русина, якого сміливо можна записати в співавтори голу Герреро. Гостям вистачило одного пасу, щоби вивести свого панамського форварда на ударну позицію. І той у боргу не залишився.

Парад помилок продовжився на 25-й хвилині, коли у своєму штрафному майданчику зіграв рукою Антюх. Перегляд епізоду це підтвердив, і у ворота «Зорі» було призначено пенальті. Тут і настав час Борячука.

Луганці могли відігратися в дебюті другого тайму, але удар у Мішньова явно не вийшов. Не менш добрий момент був у Венделя, однак і тут м'яч розминувся із воротами харків'ян. У підсумку 2:1 – перемога «Металіста 1925», який перемістився на шосте місце. А «Зоря» залишається у нижній частині турнірної таблиці.

Важливу перемогу здобув Чорноморець, який приймав на своєму полі Полісся. Гол Олександра Васильєва на 13-й хвилині, безперечно, став окрасою сьомого туру. Таким ударом можна насолоджуватися ще й ще.

Гості змушені були залишити в запасі Бені Макуана, і без нього «Поліссю» явно не вистачало гостроти в атаці. А «Чорноморець» час від часу завершував свої атаки ударами, але теж не зміг збільшити перевагу в рахунку.

Хто такий Макуана для «Полісся» стало зрозуміло з перших хвилин другого тайму, коли конголезець почав створювати моменти для своїх партнерів. Але удари Будківського та Назаренка не досягли мети. Сам Макуана також міг зрівняти рахунок, проте одесити зробили все, щоб зберегти цього дня в недоторканності свої ворота.

Ну а коли Варакута потягнув м'яч з-під поперечини після фірмового удару Будківського головою, стало зрозуміло, що «Чорноморець» свого вже не втратить.

Матч «Олександрії» та «Минаю» завершувався під здивовані погляди гравців та тренерів, які, здається, не зрозуміли рішення арбітра Олександра Шандора. Він призначив кутовий у бік воріт гостей, але дав свисток про закінчення матчу після першого торкання м'яча у штрафному майданчику «Минаю». За кілька секунд м'яч опинився в сітці воріт, але гра була закінчена, а рахунок залишився незмінним – 1:1.

Це означало, що обидві команди продовжили свої невтішні серії. "Минай" з початку сезону не може виграти. А "Олександрія" обходиться без перемог вже п'ять турів поспіль.

До перерви запам'ятався ефектний сейв голкіпера «Олександрії» Микити Шевченка, який грудьми зупинив м'яч після удару Твердохліба. Але й він нічого не зміг вдіяти на 60-й хвилині, коли Єгор Гунічев зіграв на випередженні та головою переправив м'яч у сітку.

Але, як ми вже говорили, здобути першу перемогу в нинішньому сезоні «Минай» не зумів. На 72-й хвилині Дмитрук завалив у своєму штрафному майданчику Микитишина, і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Кулаковський шансів Бандурі не залишив.

Прямі трансляції матчів Vbet Ліги можна переглянути на ОТТ-платформах партнерів Української Прем'єр-Ліги.

У Черкасах перервалася безпрограшна серія "Руху". Після матчу головний тренер львів'ян Віталій Пономарьов сказав, що гра йому не сподобалася, мовляв, моментів суперники створили небагато, а голи були забиті через помилки.

У цьому він, до речі, правий. На 36-й хвилині Слюбик просто подарував м'яч Норенкову, який реалізував вихід віч-на-віч.

Схожою люб'язністю господарі відповіли вже у другому таймі, коли дозволили Квасниці вийти на ударну позицію. І це вже третій гол форварда молодіжної збірної України цього сезону.

Були у «Руху» можливості вирвати перемогу. Натомість львів'яни здобули м'яч у свої ворота – Прядун боровся до кінця і був винагороджений за свою завзятість.

"Дніпро-1" знову не зміг перемогти. У матчі проти «Колоса» віце-чемпіонам України довелося відіграватись. І з цим завданням вони впоралися, але не більше.

А ось "Динамо", яке майже місяць не проводило матчі національного чемпіонату, легко переграло "Ворсклу". Полтавці за весь матч так і не змогли завдати жодного удару у площину. Кияни, у свою чергу, відзначилися двічі - зусиллями Волошина та Беніто.

Трійку лідерів турнірної таблиці складають тепер Шахтар, Кривбас та Чорноморець. Динамо піднялося на сьоме місце і має три матчі в запасі, тож цілком може називатися тіньовим лідером УПЛ. Але ці дев'ять очок ще треба набрати.

У нижній частині таблиці особливих змін не відбулося. Минай не може перемогти і залишається останнім. Поруч розташовуються Верес, Оболонь, Зоря та Дніпро-1.

А чим вам запам'ятався сьомий тур? Своєю думкою можете поділитись у коментарях до цього відео. А ще не забудьте поставити вподобайку та підписатися на канал terrikon.com у Youtube.

2023-24, Чемпіонат України, 7-й тур. Результати усіх матчів

"Металіст 1925" - "Зоря" 2:1 (2:1)
Голи : Дмитренко Всл., 6 (1:0); Герреро Е., 17 (1:1); Борячук, 28 (пенальті) (2:1)
Попередження : Вачіберадзе 62; Чирук 77; Мозіль 90 - Мишньов 30; Нагнойний 68; Венделл 84; Снурніцин 86

"Чорноморець" - "Полісся" 1:0 (1:0)
Голи : Васильєв Ол-р, 13 (1:0)
Попередження : Бойчук Б. 67; Шпорн 84 - Шабанов 39; Смоляков 73; Бойко 82; Грицук 82; Танковський 91

"Шахтар" - "Оболонь" 1:0 (0:0)
Голи : Назарина, 77 (1:0)
Попередження : Степаненко 63; Лемкін 68 - Вовкун 25, 33; Тарануха Р. 32; Рибка 94; Приймак 94
Вилучення : - Вовкун 33'

"Олександрія" - "Минай" 1:1 (0:0)
Голи : Гунічев, 61 (0:1); Кулаковський, 74 (пенальті) (1:1)
Попередження : Ернандес 8; Кулаковський 53; Микитишин 57 - Мельник 14; Дмитрук Т. 29; Ралюченко 34; Вітенчук 88

"ЛНЗ" - "Рух" 2:1 (1:0)
Голи : Норенков, 36 (1:0); Квасниця, 63 (1:1); Прядун, 86 (2:1)
Попередження : Пасіч Г. 7; Калюжний 90 - Притула 38; Едсон Ф. 47; Дідик Р. 55; Сапуга 77

"Дніпро-1" - "Колос" 1:1 (0:0)
Голи : Салабай, 61 (0:1); Гуцуляк, 68 (1:1)
Попередження : Когут І. 26; Кравець В. 58; Бабенко 58 - Чорноморець 43

"Кривбас" - "Верес" 2:1 (1:1)
Голи : Бескоровайний, 11 (1:0); Кучеров, 34 (пенальті) (1:1); Іліч Х., 85 (2:1)
Попередження : Бізімана Д. 72; Іліч Х. 86 - Кучеров 45; Шарай С. 61; Вовченко С. 94

"Динамо" - "Ворскла" 2:0 (1:0)
Голи : Волошин Н., 5 (1:0); Беніто, 83 (2:0)

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла