Ліга Чемпіонів: усі результати вівторка

У вівторок відбулося вісім матчів другого туру Ліги чемпіонів.

У групі А Манчестер Юнайтед поступився на своєму полі "Галатасараю". У складі господарів двічі відзначився Расмус Хойлунд. Він став одним із наймолодших гравців в історії турніру, якому вдалося забивати у двох перших матчах Ліги чемпіонів. Однак його дубля не вистачило навіть для нічиї.

В іншому матчі групи "Баварія" зіткнулася з шаленим опором "Копенгагена", який на початку другого тайму відкрив рахунок. Але й тут гості здобули вольову перемогу, завдяки чому "Баварія" залишилася одноосібним лідером квартету.

У групі В французький "Ланс" зумів зупинити "Арсенал". Рахунок відкрив Габріел Жезус, для якого це був 17-й гол у 25 матчах у Лізі чемпіонів. Проте ще до перерви Томасон відновив рівновагу. А на 69-й хвилині Вахі приніс французам сенсаційну перемогу – 2:1.

Тим часом ПСВ та Севілья влаштували справжню перестрілку наприкінці свого матчу. Все це призвело до нічийного результату – 2:2. У результаті у лідери вийшов Ланс.

Центральний матч дня пройшов у групі С, де "Наполі" приймав Реал. Господарі вийшли вперед після влучного удару Естігора. Але дуже скоро Вінісіус Жуніор зрівняв рахунок. І це теж своєрідна знакова подія. Вінгер "Королівського клубу" за час виступів у Лізі чемпіонів забив вже 16 м'ячів і наздогнав за цим показником легендарного Роберта Карлоса.

А вивів гостей уперед Джуд Беллінгем. З початку сезону англієць взяв участь в 11-ти гольових атаках своєї команди, забивши 8 м'ячів і зробивши три результативні передачі. Це найкращий показник серед усіх гравців, які виступають у топ-5 лігах.

На початку другого тайму Петр Зеліньський, реалізувавши пенальті, забив свій 50-й м'яч за "Наполі". Але останнє слово залишилося за Реалом, який їде з Неаполя з перемогою.

Цікавим видався і другий матч у цій групі. Уніон, якого шалено підтримували 70 тисяч уболівальників, двічі вразив ворота "Браги". Але утримати навіть нічийний результат не зумів – на четвертій компенсованій хвилині перемогу гостям приніс Каштру.

Зрештою, у групі D виділяється матч Інтера та Бенфіки. У складі гостей місце у воротах знову зайняв Анатолій Трубін. На жаль, незважаючи на всі старання та шість відбитих ударів, українському голкіперу не вдалося зберегти у недоторканності свої ворота. Автором єдиного гола став Маркус Тюрам, який став лише третім французом в історії "Інтера", який записав на свій рахунок гол у матчі Ліги чемпіонів.

А Бенфіці тепер доведеться непросто - португальцям треба наздоганяти не лише "Інтер", а й "Реал Сосьєдад", який обіграв у гостях "Зальцбург".

Такий був черговий день Ліги чемпіонів. Його сенсації та закономірності можна обговорити у коментарях до цього відео. А ще не забудьте поставити вподобайку та підписатися на terrikon.com на Youtube.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Ігровий день : 2023-10-03

"Манчестер Юн" - "Галатасарай" 2:3 (1:1)
Голи : Хойлунд Р., 17 (1:0); Заха, 23 (1:1); Хойлунд Р., 67 (2:1); Актюркоглу, 71 (2:2); Ікарді, 81 (2:3)
Попередження : Каземіро 34, 77; Далот 37 - Торрейра 31; Бое 61; Сержіу Олівейра 83
Вилучення : Каземіро 77' -

"Копенгаген" - "Баварія" 1:2 (0:0)
Голи : Лерагер, 56 (1:0); Мусіала, 67 (1:1); Тель М., 83 (1:2)
Попередження : Лерагер 63; Вавро 90 - Мусіала 69

"ПСВ" - "Севілья" 2:2 (0:0)
Голи : Гудель, 68 (0:1); де Йонг Л., 86 (пенальті) (1:1); Ен-Несірі, 87 (1:2); Тезе, 95 (2:2)
Попередження : Верман Й. 27; Лосано 91; де Йонг Л. 98 - Навас Х. 36; Баде Л. 97

"Ланс" - "Арсенал" 2:1 (1:1)
Голи : Габріел Жезус, 14 (0:1); Томассон, 25 (1:1); Вахі, 69 (2:1)
Попередження : Абдул-Самед 90 - Габріел Жезус 90

"Наполі" - "Реал" 2:3 (1:2)
Голи : Естігор, 19 (1:0); Вінісіус Жуніор, 27 (1:1); Беллінгхем, 34 (1:2); Зелінський П., 54 (пенальті) (2:2); Мерет, 78 (автогол) (2:3)
Попередження : Натан 45 - Беллінгхем 70; Аррісабалага 89

"Уніон Берлін" - "Брага" 2:3 (2:1)
Голи : Бекер, 30 (1:0); Бекер, 37 (2:0); Ніакате, 41 (2:1); Брума, 51 (2:2); Каштру А., 94 (2:3)
Попередження : Бонуччі 13; Лейте 54 - Орта Р. 13; Банза 46; Саласар 72

"Інтер" - "Бенфіка" 1:0 (0:0)
Голи : Тюрам М., 62 (1:0)
Попередження : Мартінес Л. 66; Дюмфріс 70; Аслані К. 95 -

"Зальцбург" - "Реал Сосьєдад" 0:2 (0:2)
Голи : Оярсабаль, 7 (0:1); Мендес Б., 27 (0:2)
Попередження : Соле 42; Павлович С. 77; Байду С. 88 - Ле Норман 15; Реміро 48; Мендес Б. 59

10:30
Георгій Судаков про класичне з Динамо: Найпекельніша гра, суперник в неймовірній формі
10:15
НХЛ: Кубок Стенлі матиме нового володаря
10:10
Спекотний травень 1982-го
10:00
НБА: Клівленд став останнім чвертьфіналістом, встановивши рекорд для сьомих матчів
08:33
Трубін пропустив два, Спортінг став чемпіоном: дивитись відеоогляд поразки Бенфіки
08:15
Рома не дозволила Ювентусу гарантувати Лігу чемпіонів: дивитись відеоогляд
08:00
Головне за день: Шахтар перемагає, Динамо не відстає, Жирона захоплюється та інші новини

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла